Benzersiz bir parti için

Çocuklarının yaş günü yaklaşırken onlara güzel ve farklı bir parti düzenlemek her anne babanın isteğidir. Benzersiz bir parti için bebeğinizin fotoğrafı ve ismiyle hazırlanmış ürünler hazırladık. Eğer doğum günü partisi kutlamasında yenilik ve farklılık arıyorsanız Doğum Günü Sepetim doğru adres.

Farklı zevkler farklı temalar

Hepsi farklı renk ve farklı figürlerle yaratılmış parti temalarımız ile siz değerli anne-babaların hizmetindeyiz. Doğum Günü Sepetim’den alışveriş yapmak çok basit. 3 kolay adımla evladınız için denizci temalı, prens temalı, prenses temalı, uğur böceği temalı, korsan temalı, kovboy temalı veya diğer onlarca parti temalarından birini sipariş edebilirsiniz.

Çok Kolay

1. Adımda hoşunuza giden tasarımı seçiyorsunuz. 2. Adımda beğendiğiniz konseptte uygulanması için çocuğunuzun fotoğrafı çocuğunuzun yaşı ve çocuğunuzun ismi gibi bilgileri dolduruyorsunuz. 3. ve son adımda ise kredi kart bilgilerini girerek siparişinizi sonlandırıyorsunuz. Bundan sonra tek yapmanız gereken şey beklemek. Çünkü biz aldığımız her bir siparişi kendi çocuğumuz için hazırlar gibi özenle ve dikkatle hazırlamaktayız. Ve yine aynı dikkat ile paketleyip size yollamaktayız. Ve gönderdiğimiz doğum günü partisi malzemelerinin tamamına aynı özeni göstermeye çalışıyoruz.