Hakkımızda
Sevgili Anne Baba,

Biz Doğum Günü Sepetim ekibi olarak çocuğunuzun doğum günü partisinin sadece ona özel olması için varız. Biricik kuzunuzun doğum günü yaklaştı ve siz onun doğum günü partisinin hem ona özel olmasını, hem davetlilerin memnun ayrılmasını hem de sizin içinize sinmesini istiyorsunuz. Önünüzde 2 seçenek var. Birincisi herhangi bir mağazaya girip çizgi kahramanlı peçete çatal bıçak vb. almak. Diğeri de sadece sizin çocuğunuza özel ismi ve fotoğrafı olan yıllarca unutamayacağı bir parti hazırlamak. Eğer partinin çocuğunuza özel olmasını istiyorsanız biz de tam bunun için varız.Sizin için onlarca parti konsepti hazırladık. Size sadece bütçenize ve zevkinize uygun sepeti seçip çocuğunuzun bilgilerini girmek kalıyor. Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda parti temanızı size özel hazırlıyoruz. Tüm ürünlerin ve baskıların sorunsuz olduğuna emin olduktan sonra özel paketiyle 48 saatte kargoya veriyoruz. %100 mutlu müşteri ilkemiz gereği beğenmezseniz iade alıyoruz.

İyi Alışverişler.

Doğum Günü Sepetim
Size özel parti
Doğum Günü Sepetim 4 farklı yenilik sunmaktadır.

1-Size özel
Tasarımlarımız hem özgün hem de isim ve fotoğraf detaylarıyla sadece size özel yapılmaktadır. Böylece doğum günü partiniz tamamıyla sizin çocuğunuzu yansıtacak.

2-El Yapımı
Sepetlerimiz Türkiye'nin en iyi dijital baskı makinelerinde basılan ürünlerle hazırlansa da bizi farklı kılan el emeğimiz. Her sepeti kendi çocuğumuzun sepeti gibi hazırlıyoruz. Özenle kutulayıp size gönderiyoruz.

3-Tüm Parti Tek Sepette
Parti için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir sepette buluşturduk. Böylece doğum gününüz çok daha şık görünecek. "Hangi süsleri almalıyım?" "Bir paket peçete benim için fazla olmaz mı?" gibi sorulardan kurtulmuş olacaksınız.

4-Memnuniyet Garantisi
Her biri başka bir çocuğu ve aileyi mutlu edeceğini bilerek hazırladığımız sepetlerimize güveniyoruz. Ve memnun kalmadığınız zaman seve seve yenisi ile değiştirebilir veya paranızı iade edebiliriz.