Hem Kişiye Özel, Hem de Uygun Fiyat

Evde veya herhangi bir dış mekanda kişiye özel doğum günü partisi düzenlemek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Kişiselleştirilmiş parti malzemeleri için tüm Türkiye’de en uygun fiyat garantisi ile satış yapıyoruz.

Farklı konsept seçenekleri

Aslan Temalı, Kartal Temalı veya Kanarya Temalı paketlerimiz minik fanatikler için hazırlanmıştır. Galatasaray Fenerbahçe ve Beşiktaşlı çocukların doğum günü partisi için bu koseptler tercih edilebilir. Ayrıca kızlar ve erkekler için parti konseptlerimizde Uğur Böceği Doğum Günü Konsepti Gökkuşağı Doğum Günü Konsepti Robot Doğum Günü Konsepti vb. sepetlerimizle de kız çocuğunuz için kişiye özel partiler düzenleyebilirsiniz.

Önce Kalite

Parti malzemeleri ‘nin tamamı en kaliteli ürünlerden üretilmektedir. Gönderdiğimiz tüm karton veya plastik malzemeler gıdaya uygundur. Pano ve partiye katılan konuklarınızın hatıra fotoğrafı çektirebileceği fotoğraf çerçevesi ile doğum günü için baskılı etiket ve şişe su sargısı gibi kağıt ürünler en ileri teknoloji dijital baskı makineleri ile basılır. Sepetlerimizde yer alan diğer hediyelik çikolata, doğum günü partisine gelen misafir çocuklara verebileceğiniz lolipoplar ve şişe su gibi gıda ürünleri ise en kaliteli marka ve üreticilerden tedarik edilmektedir.