Sıkça Sorulan SorularDogumgunusepetim.com nedir?

Dogumgunusepetim.com her biri farklı zevkler için yaratılmış doğum günü partisi temalarıyla bu özel günü daha da özel kılmak için kurulmuş bir sitedir.

Farkı Nedir?

Sipariş verdikten 2 iş günü sonra ürünlerinizi kargoya veriyoruz. Siparişiniz MNG Kargo güvencesiyle size teslim ediliyor. Olağanüstü koşullar olmadığı sürece siparişinizi onayladıktan 3-5 iş günü sonra siparişiniz size teslim edilecetir. Doğum Günü organizasyonunuzu evde veya çocuğunuzun kreşinde/okulunda yapacaksanız bunun hem sizi yansıtmasını hem de bütçenizi yormamasını istersiniz. Dogumgunusepetim.com bütün ihtiyaçları tek sepette toplayarak hem parti temanızın bütünlük içinde olmasını sağladı. Hem de diğer parti firmalarına göre fiyat avantajı sunmayı başardı.

Nasıl alışveriş yaparım?

Hazırladığımız onlarca parti temasından zevkinize ve bütçenize uygun olanı seçin, çocuğunuzun adını, fotoğrafın, yaşını girin ve siparişinizi verin. Biz beğendiğiniz konsepti size özel olarak hazırlayalım.

Ödeme güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Kredi kartı bilgileriniz 128 Bit SSL sertifikamız ile sizin bilgisayarınız ile doğrudan banka sistemi arasında kalır. Bu sayede güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sepetim ne zaman bana ulaşır?

Siparişinizi aldıktan 2 iş günü sonra kargoya teslim ediyoruz. Sepetiniz MNG Kargo güvencesiyle normal şartlarda 3-5 iş günü sonra teslim oluyor. Siparişinizin durumunu Sipariş Takibi linkinden takip edebilirsiniz.

Ürünlerden memnun kalmazsam ne yapacağım?

Biz de sizin gibi anne babayız. Tüm ürünleri kendi çocuğumuza hazırlar gibi özenle ve dikkatle hazırlıyoruz. Ama önemli olan sizin beğenmeniz. Bu yüzden beğenmediğiniz ürünü seve seve geri alıp isterseniz yenisini hazırlayıp gönderiyoruz, isterseniz de paranızı iade ediyoruz.